Działalność biura podatkowo-księgowego MAXI PROFIT z siedzibą w Złotokłosie specjalizuje się w usługach księgowych, kadrowo-płacowych, doradztwie podatkowym oraz usługach ONLINE.

Poprzez wprowadzanie nowej usługi księgowej ONLINE i doradztwa podatkowego, jesteśmy konkurencyjną firmą na rynku usług księgowych, która ma na celu zminimalizowanie kosztów prowadzenia księgowości, jak i dużej oszczędności cennego czasu naszego klienta.

Celem naszym jest zapewnienie klientom wszechstronnej obsługi podatkowo-księgowej pozwalającej na maksymalizację zysku, a także skoncentrowanie się na własnym biznesie.
Głównymi atutami MAXI PROFIT jest profesjonalizm, zaangażowanie, dyskrecja oraz innowacyjność, którymi kierujemy się w naszej współpracy z klientami.

Jakość świadczonych usług przez biuro rachunkowe MAXI PROFIT docenili klienci, wśród których znajdują się podmioty takie jak:
prywatne przedszkola, lekarze specjaliści, sklepy spożywcze i odzieżowe butiki, serwis samochodowy, biuro tłumaczeń, firmy usługowe z zakresu oprogramowania komputerowego, remontowo-budowlanego, sklepy internetowe oraz inne działalności gospodarcze.

Wieloletnia praktyka, kompetencja, zorientowanie na potrzeby klienta oraz doświadczenie zawodowe pozwala naszej firmie na dostarczanie usług i rozwiązań najwyższej jakości, mających faktyczne zastosowanie u naszych klientów.